O nas

Ebeef.pl to sklep dla smakoszy steków i burgerów. Stworzony specjalnie dla tych, którzy tęsknią do prawdziwego, niemrożonego steka.

A kawał dobrego mięcha to dla nich rarytas i przyjemność.

 
 
Chcemy, by każdy dostał tu gwarancję jakości i pochodzenia wołowiny. Pewność, że kupuje rzeczywiście polską wołowinę premium z autentycznej Farmy w Lipowczycach, którą w każdej można odwiedzić i przekonać się osobiście, jak funkcjonuje.

Oferujemy zatem coś, co nie jest do wszystkiego ani dla wszystkich. To produkt unikalny, bo drugą taką farmę Angusów trudno znaleźć w Polsce. Z tego powodu nie są to ilości mocno hurtowe i nie zawsze każdy produkt będzie w pełni dostępny. Stado liczy ok. 400 sztuk i żyje swoim naturalnym rytmem, do którego to my musimy się dostosować. Ponieważ natury nie chcemy poprawiać ani pospieszać, ale właśnie doceniać jej bogactwo i doskonałość.


Troszczymy się o przekazanie tej doskonałości na każdym kroku – od stada na pastwisku do paczki w domu Klienta. Dbamy o jakość przy wyborze odpowiedniej sztuki, uboju i rozbioru tuszy. Zapewniamy profesjonalne cięcie i warunki sezonowania na sucho. Na koniec z kunsztem wycięte steki pakujemy próżniowo i wysyłamy w specjalnych styropianowych boxach z wkładami chłodniczymi.

 

Twój stek nie trafia więc do pośrednika, potem hurtownika, następnie do magazynu, a stamtąd do sklepowej lady. Skracamy maksymalnie tę drogę! Ucięty dla Ciebie stek lub uformowany burger wakujemy i utrzymując odpowiednią temperaturę - od razu wysyłamy do Ciebie.
 
 
 
Wszystko po to, byś mógł rozkoszować się w swoim domu pełnią smaku najlepszego steka czy burgera z Angusa.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl